Menu

Esra Erol Pamuk Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

esra-erol-pamuk
Esra Erol’ un sunduğu evlilik programına Caner’in talibini bulmak için çıkmasıyla ekran karşısında onu görüp beğenen Pamuk, aday olduğunda 26 yaşındaydı ve programa İstanbul’dan katılmıştı.

Annesi ve Babasıyla yaşayan pamuk ilk olarak sanki Caner’i elde edebilmek için her şeyi Caner’in seveceği şekilde cevaplamış fakat amacına ulaşmamıştı.

Çünkü daha ilk gün Caner tarafından polyana benzetmesi yapılarak biraz rencide olmuştu. Bir yıl sonrasında locadaki diğer bir yarışmacı olan Umut’un attığı ilk adımla onunla bir yol almaya başlayan Pamuk hala bir evlilik gerçekleştirememiştir.

Esra Erol Pamuk Kimdir Nereli Ve Kaç Yaşında? sorularına verilecek en net cevaplara; Pamuk Pars’ın 1989 doğumlu olduğunu, İstanbul’da Anne ve babasıyla birlikte yaşadığını, eğitim durumunun Konservatuvar mezunu, bekar bir bayan olduğunu söyleyebilir buna ek olarak ta ekran karşısına ilk kez Bana Her Şey Yakışır programına yarışmacı olarak katılarak çıktığını söyleyebiliriz.

Birçok insan Pamuğun asıl amacının evlenmek değil de Ünlü olmak olduğunu, bu sebeple de en kestirme yol olarak TV programlarına çıkarak kendine yol açmak olduğunu düşünmektedir.

One Response
  1. Aslı 14 Mayıs 2017 / Cevapla

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain