Menu

Esra Erol Nesrin Nereli Kimdir Kaç Yaşında?

Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan evlilik programı rekora koşuyor. 16.20 saatinde yayınlanmaya başlayan evlilik programı, kendi yayın saatleri arasında en çok izlenen programlar arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Esra Erol evlilik programları arasında en eski isim olmaktadır. Güzel ve başarılı sunucu bebeğini dünyaya getirdiği dönem dışında yıllardır programına ara vermemiştir. Loca adayları ile sosyal medya platformlarında çok konuşulan Esra Erol ile evlilik programına ilgi gittikçe artıyor. Program da önde gelen isimler internet fenomeni haline gelmiş durumdadır.

Esra Erol Nesrin Hanım Kimdir?

ATV ekranlarından hafta içi her gün yayınlanan evlilik programında en çok konuşulan adaylardan biri de yapılan araştırmalar ile Nesrin Hanım olduğu saptanmıştır. İnternet üzerinden yapılan aramalarda Esra Erol Nesrin şeklinde birçok kez arama gerçekleştirilmiştir.

Esra Erol Nesrin 29 yaşındadır. Programa Loca adayları arasından Baran Bey için geldiğini belirtmiştir. İstanbul’da ikamet etmektedir. Nesrin Hanım’ın mesleği dans eğitmenliği şeklinde belirtilmiştir. Programın formatı gereği adayların sosyal medya hesapları hakkında bilgi verilememektedir.

esra-erol-nesrin

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain