Menu

Esra Erol Nazlı Kimdir Nerelidir Yaşı Kaç?

Sunuculuğu Esra Erol’un yaptığı ATV ekranlarının sevilen ve en çok izlenen yayınlarından biri olan izdivaç programı Esra Erol’da hafta içi her gün canlı yayın ile saat 16.20’de ekranlarımıza geliyor.

Programın içeriği ve izlenme oranı kadar locada oturan adayların medyada çok fazla yer almasıyla da gündemden düşmeyen Esra Erol’da uzun yıllardır bu tarz formatlarda yayınlanan programların öncüleri arasında olmayı başararak reytinglerde hep üst sıralarda yer almıştır. Bunda güzel sunucu Esra Erol’un parmağının çok fazla olduğu da tartışılmaz bir gerçek

Esra Erol Nazlı Kimdir Nerelidir Yaşı Kaç?

Locada oturan yarışmacıların arasında en çok ilgi çeken ve hakkında konuşulanlardan bir tanesi de Nazlı. 1991 doğumlu ve 25 yaşında olan Nazlı İstanbul’da yaşıyor.

Bir anaokulunda yönetici asistanı olarak çalışan güzel gelin adayı daha önce hiç evlenmedi. İlk evliliğini ve hayallerinin prensini Esra Erol’da bulmak istediğini her fırsatta söyleyen Nazlı 18 yaşına kadar yetiştirme yurdunda yaşadığı için anlattığı hayat hikayesi ile izleyenlere duygusal anlar yaşattı.
esra-erol-nazli

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain