Menu

Esra Erol Kapalı Bayan Adaylar

esra-erol-kapali-bayan-adaylar
Fox ekranlarının sevilen programı Esra Erol’ Evlen Benimle her gün yeni ilişkilere, evliliklere ve ayrılıklara ev sahipliği yapmaktadır.

Format olarak evlilik programı olmasına rağmen öyle her aday evlilik konusunda istikrarlı davranamamakta bunlardan birçoğu için bu program ünlü olmak veya diğer hedeflerine ulaşmak için bir araç olmaktan öteye gidememektedir.

Her kesimden insanın evliliğe aday olabileceği bu programda kapalı bayanlar da kısmetlerini aramaktadırlar. Esra Erol Kapalı Bayan Adaylar deyince bu programın ne kadar kapsamlı olduğu ortaya çıkmaktadır.

Peki, bu kapalı adaylar kimlerdir?

Esra Erol’un sunduğu evlilik programı en başından beri dileyen kapalı adaylara da ev sahipliği yapsa da biz bunlardan son zamanlarda aklımızda yer edenlere kısa kısa değinelim. Mesela bunlardan en akılda kalanlardan biri Nevruz Hanımdır.

Sonra güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken 21 yaşındaki Maria, İzmir’de yaşayan 20 yaşındaki bekâr kız Hanife ve 20 yaşında Gölcük’te yaşayan Rabia Hanım, İranlı gelin adayı 33 yaşındaki Sude bu programda gündemi baya meşgul etmiş kapalı adaylardır. Kendilerinin en hayırlı kısmeti bulmalarını ve evlenip yuva kurmalarını diliyoruz.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain