Menu

Esra Erol Jenerik Müziği


Gündüz kuşağında yer alan pek çok programdan biri de son zamanlarda gittikçe popülaritesini arttırmış olan evlilik programları olarak görülmektedir. Gerek eğlenmek ve gerekse kendi eş adaylarını aramak için bu programlara katılan kişiler buralarda hem sosyalleşip hem de kendi adayları ile görüşmektedir.

Bu programlardan biri ve ilki olan Esra Erol evlilik programı ki, uzun yıllardan beri süregelen bir program olduğundan artık herkes tarafından tanınan biri olarak hak ettiği yeri yani gönüllerde taht kurmayı başarmıştır.

Programların başarısı kadar programın genelinde kullanılan tanıtım veya diğer bir ifade ile jenerik müzikleri de son zamanlarda büyük önem kazanmaya başlamıştır.

Esra Erol Jenerik Müziği ise çok eskiye dayanan bir albümden tanıdığımız ve uzun yıllar severek dinlediğimiz Sezen Aksu’nun Sezen Aksu Söylüyor albümünden alınan ve piyasaya ilk 1989 yılında çıkan Şinanay şarkısıdır. Sözleri Melih Cevdet Anday’a ait olan parçanın müziği de Onno Tunç tarafından bestelenmiştir.

Jenerik müziğine daha önceden aşina olan seyirciler parçanın hakkını vererek daha coşkulu dinlenmekte ve bu parça programa da ayrı bir güzellik katmaktadır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain