Menu

Esra Erol İranlı Gelin Adayları

esra-erol-iranli-gelin-adaylari
Evlilik programlarının içinde kalitesiyle dikkatleri çeken Esra Erol’un reytingleri artmaya devam ediyor. Şimdiye kadar çok sayıda kadın ve erkeği evlendirmek amacıyla programına konuk eden Esra Erol’da şimdilerde İranlı kadınlar ilgi çekiyor.

İranlı eş adaylarının bir iken üçe çıkması programa ayrı bir renk katmış durumda. Zaman zaman skandallara da sahne olan evlilik programında koca arayan İranlı hanımlar şanslarını Türkiye’de deniyor. Acaba Esra Erol İranlı gelin adayları kimlerdir, aradıklarını bulabildiler mi, stüdyodan mutlu ayrılabildiler mi, gündüz kuşağı izleyicilerine hatırlatalım.

Kim Bu İranlı Adaylar?

İran’dan ülkemize eş bulmak için gelen İranlı hanımlardan biri Furuk Hanım idi. Aradığını bulamayan Furuk hanım karşısına çıkan koca adaylarını bir türlü beğenmemiş, muradına erememişti. Furuk Hanım hala şansının açılacağı günü bekliyor.

Furuk Hanımdan sonra Elham ve Asel adındaki İranlı hanımlar da programa katılmıştı. Türk erkeklerini sevecen bulduklarını belirten ve evlerine bağlı olduklarını düşünen bu hanımlar da kendi özelliklerine uyabilecek uygun bir eş arayışıyla çıktıkları yolda arayışlarını sürdürüyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain