Menu

Esra Erol İlginç Olaylar

esra-erol-ilginc-olaylar
Ekranlarda yıllardır evlilik programı sunan Esra Erol aynı zamanda bu sayede de evlenmiş bir insandır. Kendi program yapımcısı ile evlenen ve mutlu bir evliliği olan Esra Erol programlarında yaşanan ilginç anlarda kendisinden örnek vermeyle başlamak istedik.

Programa her türlü insan ya aday olarak katılmakta ya da talip olarak katılmaktadır. Ancak katılımcıların kendi hayat hikâyelerini paylaşmasıyla çok ilginç olaylarda yaşanmaktadır.

Yıllar boyunca anne veya babasıyla görüşemeyen insanlar bu program sayesinde sevdikleriyle ve aileleriyle buluşmaktadır. Buluşmaların yanı sıra yıllarca küs kalmış insanlarda Esra Erol’un çağrısıyla programa gelerek barışmakta ve bu anlara tanıklık eden insanlar gözyaşlarına boğulmaktadır.

Evlenmek için Geldi Ama Hiç Görmediği Babasıyla Tanıştı

Evlendirme programlarında çok ilginç olaylar da yaşanmaktadır. Yaklaşık bir yıl önce evlenmek için gelen ancak babasını hiç tanımadığı söyleyen bir aday Esra Erol’un da yardımıyla babasını buldu ve stüdyoda birbirleriyle buluştular.

Bir başka aday ise yıllardır küs olduğu kardeşleriyle barıştı. Bütün bu anlar izleyenlere duygusal anlar yaşattı. Bu nedenle Esra Erol ilginç olaylar yaşatmaktadır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain