Menu

Esra Erol Güzel Gelin Adayı

esra-erol-guzel-gelin-adayi-kim
ATV ekranlarında yer alan sunuculuğunu Esra Erol’un yaptığı evlilik programının dikkat çeken güzellerinden biri de Elena’dır. Özbekistanlı yarışmacı stüdyodaki konukları ve Esra Erol’un hayranlığını kazandı.

Hem yüz güzelliği hem de fizik güzelliği ile dikkat çeken Elena Esra Erol’dan da bir hayli övgü aldı. Özellikle boyu ile dikkat çeken Elena 1.78 boyunda olduğunu ifade etti.

Elena Kimdir?

Stüdyoya geldiği ilk gün dikkatleri çekmeyi başaran Elena pek çok kişinin hayranlığını kazandı. 28 yaşındaki güzel gelin adayı 1.78 boyunda olduğunu ifade etti.

Daha önce evlilik yapmamış olan Elena psikolog olarak mesleğine devam etmektedir. İzmir’de yaşayan gelin adayı Türkiye’yi çok sevdiğini ve aradığı damat adayının kendisi ile birlikte İstanbul ya da İzmir’de yaşamasını istemektedir.

Elena aynı zamanda Mersin Üniversitesi’nde Uluslar Arası İlişkiler okumaktadır. Çok fazla konuşkan olmadığını sakin bir karaktere sahip olduğunu ifade eden Elena aynı duyguları taliplerinden de beklediğini sözlerine ekledi. Programa internet üzerinden başvuru yaparak katıldığını ifade eden Elena taliplerini aramaya devam etmektedir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain