Menu

Esra Erol Caner Toygar Kime Talip Oldu?

esra-erol-caner-toygar
Esra Erol ‘un sunumuyla hafta içi her gün izleyicisiyle buluşan evlendirme programı huzuru ve mutluluğu yakalayamamış genç, yaşlı ve orta kesim herkesi programına konuk etmektedir. Son zamanların en çok ilgi çeken konuklarından biri olan Caner Tulgar, bundan önceki yıllarda da katıldığı bir televizyon programında adından oldukça söz ettirmişti.

Aradığı aşkı bulamayan Caner bu kez aradığı aşkı ve mutluluğu Esra Erol’un programında aramaktadır. Aslen Adanalı olan Caner, 01.01.1980 doğumludur. Lise mezunu olan Caner oğlak burcudur.

Yıllar önce katıldığı programda Tülin’e âşık olan Caner, daha sonraki yıllarda da televizyon dünyasından ayrılmamış bir kaç projede yer almıştır.

Son zamanlarda izleyiciden özellikle genç kızlarda oldukça beğeni alan Caner yakışıklı, düzgün fiziği olan ve ayrı bir karizmaya sahiptir. Birçok talibi bulunan Caner şu ana kadar tam anlamıyla etkilendiği bir talibi yoktur, fakat son zamanlarda Berke’yle yakınlaşması konuşulmaktadır.

Her ne kadar gizlese de, Berke’nin elleriyle yaptığı dolmaları yemiştir ve Berke’ye karşı olan duygularını romantik bir şekilde itiraf etmiştir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain