Menu

Esra Erol Caner Toygar Kimdir Nereli Yaşı Boyu Kaç

esra-erol-caner-toygar-kim
Eski televizyon izleyicilerinin yakından tanıdığı Caner Toygar bir dönem televizyonda yayınlanan bir program ile sesini duyurmuş ve o dönemler aynı programda tanıştığı Tülin ile beraber yaşadığı aşk ile de uzun bir zaman gündeme oturmuştu.

Sonrasında ortadan kaybolan, sessizliğe gömülen ve hiç evlenmeyen Caner Toygar şu anda ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’un sunduğu izdivaç programına transfer olarak tekrar ekran karşısına çıkmaya başladı.

Esra Erol Caner Toygar Kimdir Nereli Yaşı Boyu Kaç

1 Ocak 1980 doğumlu olan Caner Toygar 36 yaşında ve oğlak burcu. Burcunun özelliklerini yansıttığını söyleyen Caner Adana doğumlu. Ailesi Adana’da yaşayan yakışıklı damat adayı ise İstanbul’da yaşıyor.

Daha önce bir albüm çıkaran fakat istediği sonucu alamayan Caner Toygar şuanda oyunculuk üzerine bir takım çalışmalarda bulunarak hayatını sürdürmeye çalışıyor.

Zaman zamanda taksicilik yaptığını ve geçimini bu şekilde de sağlamaya çalıştığını söyleyen Caner daha önce yakalayamadığı mutluluğu bu program ile yakalayacağına emin olduğunu bu yüzden müracaat ettiğini belirtiyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain