Menu

Esra Erol Çağrı Ne İş Yapıyor Nereli Kaç Yaşında

esra-erol-cagri-kim
Geçtiğimiz günlerde Sevgi Hanım ile dünya evine giren Çağrı, ilk olarak Zuhal Topal’ın televizyon programında boy göstermiştir.

Sevgi ile aşk yaşamaya başladıktan bir süre sonra Zuhal Topal’ın programından ‘’bazı insanlara para kazandırmak amacı ile kendi kişiliğimi zedeleyemem’’ sözlerini sarf ederek, Esra Erol’un programına geçiş yapan Çağrı ve Sevgi çifti; mutlu birlikteliklerinin görüntülerini sık sık sosyal medya üzerinde paylaşmakta.

Esra Erol Çağrı Kimdir?

Evlilik programlarında adından sıkça söz ettiren adayın Esra Erol Çağrı ne iş yapıyor nereli kaç yaşında gibi kişisel bilgileri merak konusu.

Esra Erol Çağrı’nın maddi durumunun iyi olduğu ve aile şirketinde yönetici olarak çalıştığı biliniyor. 28 yaşında olan ve İzmit’te ikamet eden Çağrı Bey’in soyadı Paşaoğlu’dur.

Çağrı Paşaoğlu’nun eşine düğün hediye olarak İzmit’te lüks bir ev satın aldığı biliniyor. Sevgi Akiska’nın başka bir damat adayı ile yatak odası görüntülerinin sosyal medyaya düşmesi sebebi ile çiftin arasında uzunca bir süre soğuk rüzgârlar esmişti. Ancak tüm gözlerin üzerine olduğu çift, tüm sorunlarını hallederek nikâh masası oturdu.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain