Menu

Esra Erol Berat Hanım Kim Nereli Kaç Yaşında?

esra-erol-berat-kimdir
Evlilik programı denildiğinde ilk akla gelen ATV televizyonunda yayınlanan Esra Erol ile evlen benimle isimli evlilik programıdır.

Esra Erol televizyonculuk alanında bu işi ilk yapan kişi olarak her zaman zirvede kalmayı başarmıştır. Sempatik tavırları olan ve izleyiciler tarafından oldukça sevilen Esra Erol evlenmek isteyen kişileri bir araya getirerek görüşmelerini sağlayarak evlenmeye karar verenlere çeyiz yardımı yaparak mutluluklarına ortak olmaktadır.

ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Esra Erol ile Evlen Benimle reyting sıralamasında en üst sıralarda yer almaktadır. Peki, Esra Erol Berat Hanım kim nereli kaç yaşında?

Esra Erol’un sunduğu Esra Erol ile Evlen Benimle adl9ı evlendirme programında bulunan Berat Hanım 57 yaşındadır. Berat Hanım daha önce bir kez evlenmiş ve o evliliğinden bir çocuğu bulunmaktadır.

Berat Hanım programa Ankara’dan katılmaktadır. Yarışmaya kısa bir süre önce katılan Berat Hanım kendisine gelen iki talibi kabul etmeyerek programda kalarak programa devam etmektedir. Hafta içi her gün yayınlanan programda Berat Hanım taliplerini beklemektedir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain