Menu

Esra Erol Ali Haydar Kimdir Nereli?

esra-erol-ali-haydar-kimdir
ATV ekranlarında Esra Erol’ un sunumu ile yayınlanan izdivaç programlı uzun yıllardır keyifle ve merakla takip edilen, sevilen izdivaç programlarından biridir.

Her geçen gün programa birbirinden ilginç, renkli ve dikkat çekici gelin ve damat adayları misafir oluyor. Merak edilen ve oldukça ilgi çeken isimlerden biride Ali Haydar oldu. Bizde sizler için Esra Erol Ali Haydar kimdir nereli gibi merak ettiğiniz soruların cevaplarını bulabileceğiniz bir yazı hazırladık.

Esra Erol’un izdivaç programına aday olarak gelen Ali Haydar, babasını öldü sanıyormuş. Babasının TV de görüp oğlunu tanıması üzerine 24 yıldır babasını hiç görmeyen Ali Haydar Esra Erol sayesinde babasına kavuştu. O anda çok duygu dolu sahneler yaşandı. Seyircilerde gözyaşlarına hâkim olamadılar.

Ali Haydar 25 yaşında yakışıklı bir delikanlı. Daha önce hiç evlilik yapmamıştır. Soyadı Akbulut. Ali Haydar Üniversite mezunudur. İletişim sektöründe çalışıyor. Kocaeli’nde ikamet ediyor.

Ali Haydar’ın hayat hikayesi izleyiciyi derinden etkiledi ve üzdü. Bu da Ali Haydar’a olan ilgi ve merakın artmasına sebep oldu. Aradığı ve mutlu olabileceği gelin adayını bulmasını temenni ediyoruz.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain