Menu

Esra Erol Ali Haydar İnstagram Hesabı

esra-erol-ali-haydar-instagram
Hafta içi her gün 16.20’de ATV ekranlarında izleyicisi ile buluşan, günümüzün en çok izlenen izdivaç programlarından biri olan “Esra Erol’da” 9 sezondur yayın hayatına devam ediyor.

Yayınlandığı günler yüksek izlenme değerlerine ulaşan programda adaylar, evlenecekleri gelin ve damadı bulabilmek için çaba sarf ediyor. Birbirinden farklı pek çok kişinin katıldığı program her bölümde renkli görüntülere sahne oluyor.

Ali Haydar kimdir?

Esra Erol’un programında 24 yıl sonra babası ile buluşan Ali Haydar, programın sevilen isimlerinden biri. Kocaeli’nde yaşıyor ve daha önce hiç evlilik yapmamış, üniversite mezunu bir damat adayı.

Sosyal medya kullanıcıları tarafından yoğun ilgi gören Ali Haydar’ın tam adı Ali Haydar Akbulut. Instagram hesabında 35,7k takipçisi var ve yalnızca 99 kişiyi takip ediyor.

Sıklıkla fotoğraf paylaştığı hesabını, “alihaydarakbulutt” ismi ile kullanıyor. Zaman zaman Esra Erol ve diğer adaylarla fotoğraflar ve programa dair videolar paylaşması, hesabının takipçileri tarafından daha çok sevilmesini sağlıyor. Hesabında isminin altında “Hayata gülümse” ve “gerçek hesap” yazmakta olan Ali Haydar’ın takipçisi günden güne artıyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain