Menu

Erkan Avcı Kimdir / Cesur ve Güzel Dizisi Korhan


Cesur ve Güzel Dizisi Korhan Kimdir?
Cesur ve Güzel dizisi ekranlara merhaba dedi ve yayın hayatına Star TV’de başladı. Yeni dizinin oyuncularından Erkan Avcı, Korhan karakteri ile dizide rol almaktadır.

Korhan, varlıklı bir ailenin oğludur. Süphan’ın (Tuba Büyüküstün) abisi rolünü canlandırmaktadır.

İki düşman aileden birinin oğlu olan Süphan, ailesinin arkasında duran kız kardeşini koruyucu tavırları ile dikkat çeken bir karakterdir.

Erkan Avcı Kimdir

Ünlü oyuncu 1 Ocak 1982 tarihinde Diyarbakır’da doğmuştur. Birçok televizyon yapımında yer alan oyuncu Erkan Avcı Mimar Sinan Üniversitesince oyunculuk eğitimi almıştır.

Aynı zamanda rol aldığı bir sinema filmi ile Altın Portakal ödüllerinden En iyi yardımcı erkek oyuncu ödülünü almaya hak kazanmıştır.

Oğlak burcu olan oyuncu Erkan Avcı 1.74 boyunda 75 kg, yeşil gözleri ile dikkat çeken yetenekli oyuncularımızdan biridir.

Cesur ve Güzel

Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün başrollerini paylaştığı dizinin hikayesi şirin bir kasabada geçer.

Genç ve yakışıklı Cesur’un yaşadığı şehirden ayrılarak bu kasabaya yerleşmesi ile hikâye başlar. Burada varlıklı bir ailenin kızı olan aynı zamanda aile işlerinin yürütülmesine yardımcı olan Süphan ile tanışır.

Aralarında kısa zamanda gelişen yakınlaşma büyük bir aşka dönüşür. Ancak arada aşılması zor engeller olduğunu sonradan anlayacaklardır.

Birbirine düşman ailelerin evlatları olduklarını öğrendiklerinde işler çok daha çıkmaza girecektir.

Korhan karakteri ile karşımıza çıkan Erkan Avcı dizide Süphan’ın ağabeyidir ve ikili arasındaki bu aşka nasıl bakmaktadır?

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain