Menu

En Sevilen Kırgın Çiçekler Dizisi Şarkıları

kirgin-cicekler-dizisi-sarkisi-muzigi
Kırgın Çiçekler Dizisi Şarkıları Meral Dinle
ATV ekranlarının sevilen diziler arasında yer alan Kırgın Çiçekler dizisinin müzik ve şarkıları da en az dizi kadar ilgi ve beğeni topluyor. Tanıtım fragmanındaki beğenilen şarkıyı gurup Seksendört solisti Tuna Velibaşoğlu seslendiriyor. Sizin için farklı bölümlerde çalan Kırgın Çiçekler Şarkıları listesi hazırladık.

İlk bölümde Tuna Velibaşoğlu Giden Gitsin Sen Kal Ölene Kadar şarkısını seslendirmiştir. 2. bölümde, sözleri Sezen Aksu ya ait olan Ağlamak Güzeldir parçası çalınmıştır. 3. bölümde ise Meral rolünü canlandıran oyuncu Yalnızlık senfonisi adlı parça ile epey ses getirmiştir.

Feridun ve Toprak ikilisin 8. bölümdeki düetleri seyirciden beğeni almıştır. Murat Dalkılıç’ın sevilen şarkısı Kırk Yılda Bir Gibisin 13. bölümde yayınlanmıştır

Sevilen dizinin 21. bölümünde Küçüğüm şarkısı 23. bölümde ise Nayino şarkısı çalınmıştır. Seyirciyi hüzne boğan 23. bölümde, Meral giden annesi için, Ne Sevenim Var Ne Soranım Var adlı parçayı söyleyerek sesiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Kırgın Çiçeklerin 25. bölümünde Tesadüf Aşk isimle parça kullanılmıştır. Dizideki Meral adlı karakteri canlandıran ve dizinin öne çıkan isimlerinden olan oyuncunun, annesi için söylediği Korkulu Rüya şarkısı seyirciyi etkilemiş ve beğeni toplamıştır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain