Menu

En Komik Kedi Videoları ( Gülme Garantili : )

en-komik-kediler
İnsanlar arasında oldukça çok sevilen kedilerin biri birinden komik halleri yer alır. Onların hareketlerinden insanlara olan yaklaşımlarına kadar tüm hallerini videolarda görebileceksiniz.

Yeryüzü üzerinde yer alan binlerce kedi türü arasından akla gelen her türün videolarını göreceksiniz. Onların oyuncaklara karşı olan duyarlılıklarını ya da oyunlarda kendilerinden geçişlerine şahit olurken yemek yeme ve tuvalet alışkanlıklarında nasıl oldukları yine sizler için yer almaktadır.

Akıl Almayan Videolar

Kediler için çekilen videolar arasında en çok izlenen ve insanları gülme krizine sokan birçok farklı alternatifi yer almaktadır. Bunlardan bazıları;

  • Kirli ortamlara dayanamayan kedinin mutfak lavabosunda yer alan bulaşıkları temizlediği anı gördüğünüz an oldukça güleceksiniz. Büyük bit titizlik ile işlere koyulan kedi, sanki iyi bir ev hanımı potansiyelinde işlerine devam etmektedir.
  • Alaturka tuvaleti görmeden tuvaletini yapmayan kedi ile hayretler içerisinde olacaksınız. Her ne kadar kediler daha çok tuvaletlerini kum içine yapsa bile bu kedi insanların bildiklerini unutturuyor. Sahibinin eğitimi ile alaturka tuvaletinin deliğini görmeden tuvaletini yapmayan kedi ile kedilerin akıllarına inanamayacaksınız.
  • Oryantal yapan kedi dansözlere adeta taş çıkartıyor. Hareketli bir müzik açıldığı an sahibinin eğitimi ile direk arka ayakları üzerine kalkan ve dönerek dans eden kediyi görmeniz ile gülme krizinizin girmesi anlık olarak devam edecektir.

Kedilerin bu kadar farklı yönlerinin kameralar tarafından çekilmesi ile oldukça keyifli olan anların sahibi olacaksınız. Sizler için bunun gibi birçok farklı video yerini almaktadır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain