Menu

En Komik Eğlenceli Yabancı Filmler

Komedi tarzı filmler her yaşta ve konumdaki insanların ilk tercihi olmaktadır. Çünkü değişen ve bozulan dünya şartlarında insanlar giderek üzülmekte ve karamsar yapıya bürünmektedir.

Bu olumsuz duygulara ara sıra dur deyip mutluluk ve neşe hormonlarını da beslemek gerekir.

Bu gibi durumlarda en güzel yöntem komedi filmleri izlemek olacaktır. Yerli ve yabancı komedi filmleri bulmak ve izlemek hiç te zor değildir.

İşte! İzlemeniz Gereken 4 Yabancı Komedi Filminin Adı Ve Konusu

  1. Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı: 2016 yapımı bir film olup, sahipleri evde olmayınca evde yalnız bırakılan hayvanların diyalog ve maceraları esprili bir dille anlatılmıştır.
  1. Dokuz Canlı Bay Tüylü: Kedilerden hoşlanmaya bir babanın sırf kızı mutlu olsun diye onun 11. yaş günü için gizemli bir dükkândan kediyi alması ve eve dönerken geçirdiği kaza sonucu kedinin ruhuna hapsedilmesini konu edinmektedir.
  1. Süper Papagan: Bir animasyon filmidir. Şirkete babasıyla çalışan sıradan bir papağanın, Süper Papağan Americano’ ya duyduğu hayranlıkla ona benzemek istemesi ve zorda kaldığı bir anda Holiywod’ a gidip süper kahramanlar yardım istemesini ve yaşanılan gelişmeler sonunda asıl kahramanın kendi içinde olduğunu anlamasını konu edinmektedir.
  1. Allah İzin Verirse: İşinde çok başarılı olduğu halde evinde pek hükmü geçmeyen bir babanın, karısı kızı ve oğluyla verdiği mücadele ve oğlunun verdiği sıra dışı karara sebep olanı bulmak ve hesap sormaya uğraşan bir adamın komik hikâyesini anlatır.

komik-yabanci-filmler

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain