Menu

Emir Özden Kimdir Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi Kömür

Emir Özden Fox TV ekranlarının yeni yapımlarından Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde Kömür karakterini canlandırmaktadır.

Kömür, dizide genç yaşta mahküm olmuş ve hapishanedeyken tekrar eğitim alma şansı yakalamış gençlerden biridir. Asi ama bir o kadar iyi niyetli Kömür tekrar eğitim alabilmenin sevincini yaşarken başına gelecek ilginç olaylar ile mücadele etmek zorunda kalacaktır.

Emir Özden Kimdir

Genç oyuncu 21 Ekim 1996 İstanbul doğumludur. Oyunculuk hayatına çeşitli tiyatro oyunları ile başlayan Emir Özden, pek çok televizyon dizisinde yer almış genç yaşta başladığı kariyeri ile umut vaat eden oyuncular arasında yerini almayı başarmıştır.

Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro bölümü mezunu olan Emir Özden 1.68 boyunda 55 kilo ve terazi burcudur.

Umuda Kelepçe Vurulmaz Kömür

Televizyonların yeni gençlik dizilerinden olan Umuda Kelepçe Vurulmaz dramatik konusu ile ilgi toplamaktadır. Birbirinden ayrı yaşantılar süren 7 talihsiz genç bir şekilde çeşitli suçlara karışarak ceza evine düşmüştür.

Bu gençlerin hayatlarındaki trajik olayların ve sırların anlatıldığı dizide gençlerden birini Kömür karakteri ile Emir Özden Canlandırmaktadır. Farklı dünyaların insanları arasında var olan çatışmaların, gençlerin yaşamından esinlenerek izleyiciye aktarıldığı bu muhteşem yapım izleyicinin merakla takip edeceği dizilerden biri haline gelecek gibi görünüyor.

Mahküm çocukların topluma kazandırılmasını güzel bir anlatımla elen alan Umuda Kelepçe Vurulmaz, idealist bir öğretmenin bu konuda gençlere olan yardımlarını ve buna bağlı olarak hayatındaki değişimleri de ele alıyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain