Menu

Elif Sönmez Kimdir / Dayan Yüreğim Dizisi Meral


Fox ekranlarında seyircileri ile buluşacak olan Dayan Yüreğim oldukça merakla beklenmekte. Başarılı oyuncu Elif Sönmez dizide Meral karakterini canlandırmaktadır.

Dizi senaryosu Serap Gazel ve Alican Yaşar ortaklığıyla ortaya çıkmıştır. Dizinin başrol oyuncuları ise Ece Uslu ve Cansel Elçin paylaşmaktadır.

Elif sönmez kimdir?

Dizide Meral adıyla tanınan Elif Sönmez İstanbul doğumludur. Elif Sönmez 1978 yılının Kasım ayında dünyaya gelmiştir.

20 Kasım tarihinde gözlerini dünyaya açan güzel oyuncu akrep burcudur. Mesleği dizi oyuncusu olan güzel oyuncu birçok dizi ve sinema filminde başarılı oyunculuğu ile izleyicilerin beğenisini toplamıştır

. Elif Sönmez öğretim hayatında İtalyan Lisesi ile başlangıç yapmıştır. Daha sonra güzel oyuncu Milano Güzel Sanatlar Akademisi Heykel Bölümünü başarıyla tamamlamıştır.

Elif Sönmez ilk olarak 2004 yılında oyunculuk hayatına atılmıştır. O yıllarda Show TV ekranlarında yayınlanan Yağmur Zamanı ile seyircileri ile buluşan Elif Sönmez daha sonra oyunculuk hayatında başarı merdivenlerini teker teker çıkmaya başlamıştır.

2007 yılında Asi dizisinde de rol alan oyuncu 2010 yılının başlarında Gişe Memuru sinema filmi ile devam etmiştir. Reis dizisi ile de 2011 yılında rol almayı başarmıştır.

Daha sonra 2012 yılında Karadayı’da Kenan İmirzalıoğlu’nun kardeşini canlandıran oyuncu 2012 yılında iki farklı dizide de rol almıştır.

Bu diziler Son ve Koyu Kırmızıdır. Aynı zamanda Elif Sönmez 2010 yılında Kars Öyküleri adlı sinema filminde sanat yönetmenliği de yapmıştır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain