Menu

Elif Doğan Kimdir / Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi Zeynep


Hayat Bazen Tatlıdır dizisi eğlenceli ve etkileyici bir anlatımla ekranlara geliyor. Dizide Zeynep karakterini genç oyuncu Elif Doğan canlandırıyor.

Yaşamına idealist bir öğretmen olarak devam etmek isteyen Hayat öğretmenin öğrencilerinden biri de Zeynep. Okul hayatının en tatlı yanlarından konu alan dizi de renkli ve ilginç karakterli bir öğrenciyi canlandıracak olan Elif Doğan genç yeteneklerden biri olmaya aday gibi görünüyor.

Elif Doğan Kimdir

* Doğum Yeri: İstanbul

* Doğum tarihi: 06.09.1994

* Boyu: 1.70 cm

* Kilo: 53 kg

* Eğitim Durumu: İstanbul Üniversitesi

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzikal bölümünde eğitim almış olan genç oyuncu 6 Haziran 1994 doğumlu ve henüz 23 yaşında. Hayat Bazen Tatlıdır adlı diziden önce başka bir dizide rol alan genç oyuncunun yeni rolündeki performansı merakla takip ediliyor.

Hayat Bazen Tatlıdır

Dizinin Baş kahramanı Hayat öğretmen ters giden bazı durumlar sonucu görev aldığı okuldan başka bir okula tayin olur. Hayat öğretmen kız kardeşi ile yaşamakta ve yaşamını düzene sokmaya çalışmaktadır.

Okulda öğrencilerinin haylazlıkları ile baş etmeye çalışırken bir taraftan da hayat mücadelesini sürdürmektedir. Star TV ekranlarında yayınlanan dizinin baş kahramanı Hayat’ı Birce Akalay canlandırıyor.

Kanbolat Görkem Aslan ve Ufuk Özkan gibi ünlü oyuncuların da yer aldığı dizi oldukça eğlenceli bir hikayenin ekranlara olarak izleyici tarafından beğeni ile takip ediliyor.

Dizideki öğrencilerden birini canlandıran Elif Doğan, Zeynep karakteri ile karşımıza çıkıyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain