Menu

Ecem Baltacı Kimdir Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi İdil

23 yaşında olan ve güzelliği ile herkesi büyüleyen Ecem Baltacı İstanbul doğumlu olup Temmuz ayının 25. günü dünyaya gelmiştir. Şimdi ise yayın hayatına 2016 yılının Kasım ayının 3. gününde girmiş olan ve Fox TV ekranlarının sevilen ve vazgeçilmezleri arasına giren dizisi Umuda Kelepçe Vurulmaz da İdil karakterini canlandırmaktadır.

Genç ve güzel oyuncu sergilediği performans ile de izleyenleri adeta kendine hayran bırakmaktadır.

Oyunculuk eğitimi de alan genç oyuncu aynı zamanda yeşil göz rengi ile de erkek bireyleri kendine hayran bırakmayı başarmış ve hem cinsleri tarafından ise gıpta edilecek bir isim olarak görülmüştür.

Birbirinden farklı karakterlerin hayata tutunma çabasını ve hapishanede geçirdikleri anları, olay ve durumları gözler önüne seren Umuda Kelepçe Vurulmaz adlı dizide Melisa Şenolsun, Begüm Birgören, Mert Yazıcıoğlu gibi isimlerde yer alıyor.

Yapımcılığını Burak Sağyaşar’ın üstlendiği bu dizi her Perşembe saat 20:00’da Fox TV ekranlarında izleyenlerle buluşuyor. Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi oyuncularından Ecem Baltacı aynı zamanda O Hayat Benim adlı bir başka Fox TV dizisinde de yer almıştır. Ve performansı ile yine izleyenleri kendine hayran bırakmıştır.

Gerek oyuncu kadrosu gerekse senaryosu ile her Perşembe keyifle seyredebileceğiniz hayatın içinden kesitler sunan bu muhteşem dizi saat 20:00’da Fox TV ekranlarında sizlerle birlikte.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain