Menu

Dünyanın En İyi Futbolcusu: Messi En Güzel Çalımları Ve Golleri

Messi’nin en güzel gollerini ve çalımlarını siz değerli futbol severler ile paylaşacağız. Onun harika ötesi ve akıl dolu çalımlarına hayran kalacaksınız. Bize göre gelmiş geçmiş en iyi futbolcu Messi’dir. Bazıları Ronaldo diyor ama istatistikler bunun aksini iddia ediyor. Ha dersiniz ki, Ronaldo İnsan olarak daha iyi İşte o zaman sizlere katılırım çünkü Ronaldo’nun insanlığa be insanlara yaptığı bir çok yardım var. Bunları göz ardı edemeyiz.

Gelelim şimdi asıl konumuza. Messi bugüne kadar bir çok Ünlü futbolcuyu deyim yerindeyse pazara gönderdi. Onun birbirinden farklı ve özel yetenekleri ile bütünleşerek ortaya çıkarttığı bu çalımları görünce hayran kalacaksınız.

Son zamanlarda ülkemizde Emre Mor gibi iyi çalım atan futbolcuları görmek inanın bizlere gurur veriyor. Hep dersim keşke bizim Türk milli takımında şöyle Messi gibi güzel çalımlar ve goller atan birisi olsa diye.. İşte o gün geldi ve çattı.

Fatih terim sayesinde artık bizimde yerli bir Messi’miz var. Onun adı: Emre Mor. Bakalım henüz genç. İleride neler yapacak nasıl bir kariyeri olacak hep birlikte göreceğiz.

Şimdi sizler için Barcelona ve Arjantin Milli takımının en değerli oyuncusu Messi’nin gollerini ve çalımlarını videolu olarak paylaşacağız. Sizlerde konumuza yorum yapabilir bizlerle görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

messi-calimlari

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain