Menu

Diriliş Ertuğrul Oba Nerede

dirilis-ertugrul-oba-nerede-gorsel
Diriliş Ertuğrul Dizisindeki Oba Nerede
TRT ekranlarında yer alan ve izlenme rekorları ile üst sıralara yerleşen dizinin şuanda üçüncü sezonu çekilmektedir. Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Esra Bilgiç, Kaan Taşaner, Didem Balçın ve Hülya Darcan oynamaktadır.

Başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan daha öncesinden yarışma programı sunuculuğu ile ön plana çıkarken şimdilerde de izlenme rekorları kıran dizinin başkahramanı olarak ortaya çıkmıştır.

Bir Osmanlı dizisi olan Diriliş Ertuğrul’un her bölümü yeni gelişmelere kucak açarak izleyicisinde büyük bir merak uyandırmaktadır. Yayınlanan her bölümde çarpıcı sahnelerle izleyenler nefessiz dizi izleme keyfini yakalamaktadırlar.

Diriliş Ertuğrul Dizisinin Yeri mi Değişti?

Diriliş Ertuğrul Oba nerede sorusuna cevap olarak dizinin yapımcısından yanıt gecikmemiştir. Kapadokya çekimlerinden bir fotoğraf ekleyerek sosyal medya hesabı üzerinden bir duyuru yayınlamıştır.

2014 yılında TRT ekranlarını süsleyen dizi yapımcısı Mehmet Bozdağ tarafından yapılan açıklama ile çekimlerin yapılacağı alan değiştirileceğini söylemiştir. Büyük merakla beklenilen ve değişen yerin ismi Kapadokya olmuştur. Sevenlerin kaçırmadan izledikleri dizi burada da farklı maceralarla izleyenlerini yine ekrana kitleyeceğe benziyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain