Menu

Diriliş Ertuğrul Müzikleri Ve Şarkıları Dombra Şarkısı

dirilis-ertugrul-muzikleri-gorsel
Diriliş Ertuğrul Dizi Müzikleri Ve Jenetrik Müziği Video
Diriliş dizisi son yıllarda ekranlarda boy gösteren en etkili ve en büyük bütçeli yapımlardan birisidir. Osmanlı İmparatorluğunun temellerinin atıldığı dizi büyük bir ilgi görerek Türk televizyon tarihinin en çok izlenen dizilerinden birisi olmayı başarmıştır.

Osmanlı Beyliğinin kurucusu Ertuğrul beyin büyük mücadelesini anlatan dizi de Ertuğrul Gazi karakterini sevilen oyuncu Engin Altan Düzyatan canlandırmaktadır.

Metin Günay’ın yönettiği dizide ayrıca Kaan Taşaner, Hülya Darcan ve Serdar Gökhan gibi ünlü oyuncularda yer almaktadır. 2014 yılının sonlarında başlayan dizi hala devam etmekte ve büyük bir ilgiyle takip edilmektedir.

Diriliş Ertuğrul Müzikleri Ve Şarkıları ile de ön plana çıkmış ve izleyicinin gönlünde taht kurmayı başarmıştır. Jenerik müziği Alpay Göktekin tarafından bestelenen dizide kullanılan diğer müziklerde dönemin kurgusuna uygun ve seyirciyi dizinin içine çekecek şekilde seçilmiştir.

Özellikle ünlü dombra şarkısı diziye ayrı bir hava getirmiştir. İnternet üzerinden indirilen şarkılar arasında Diriliş Dizi müzikleri üst sıralarda kendisine yer edinmiş ve sürekli gündemde kalmayı başarmıştır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain