Menu

Didem İnselel Kimdir / Dayan Yüreğim Dizisi İnci


Dayan Yüreğim ismi ile ekranlarda yer almaya hazırlanan dizinin ana karakterlerinden biri İnci. İnci karakterini Didem İnsel el canlandırıyor.

Varlıklı bir aile içerisinde yaşamını sürdüren bir hanım karakter olan İnci Şanal dizinin ilgi çekecek oyuncuları arasında yer alacak gibi görünüyor.

Didem İnselel Kimdir.

Daha önce birçok dizide rol alan aynı zamanda çeşitli programlarda sunuculuk yapan Didem İnselel 1976 yılı doğumludur.

İlk olarak 1999 yılında bir TV programında sunuculuk yaparak ekranlara merhaba diyen Didem İnsalal aynı zamanda çeşitli kısa filmlerde rol alarak beğeni kazanmıştır.

Sevilen dizilerde rol alarak ilginç karakterlere can vermeye devam etmektedir. Tiyatro dalında da birçok eserde oyunculuğunu gösteren Didem İnselel ekranların da sevilen yüzlerinden biri olmayı başarmıştır.

Dayan Yüreğim Dizisi

Yönetmenliğini Deniz Dikilitaş’ın yaptığı yeni ve merak uyandıran dizi Dayan Yüreğim konusu ve içeriği ile sürpriz olacak dizilerden biri haline geldi.

Çekimlerine yurt dışında başlanan dizinin devamı için İstanbul’da çekimlerin sürdürüldüğü bilinmekte.

Hollanda’nın güzel şehirlerinden biri olan Amsterdam’da ilk bölümleri kayda alınan dizinin konusu oldukça göze çarpıyor.

Baş rollerinde Ece Uslu ve Cansel Elçin’in rol aldığı dizi hayata dair her şeyini kaybetmiş bir kadının yaşam zorlukları ve mücadelesini anlatıyor.

Tutunacak hiçbir dalı kalmayan Elvan yaşamının geri kalanında çocukları için mücadele veriyor. Muhteşem oyuncu kadrosu ile ekranlara gelecek olan dizi ilgi toplayacağa benziyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain