Menu

Didem Delen Kısmetse Olur İnstagram Facebook Twitter Hesabı

didem-delen-kismetse-olur
Didem Delen Kısmetse Olur Kimdir Sosyal Medya Hesapları?
Yayınlandığı günden itibaren dikkat çeken televizyon yapımları arasında kendisine yer bulan Kısmetse Olur yarışması, izlenme oranları ile de yapımcılarını memnun etmeye devam ediyor.

Aynı ev içerisinde yer alan kadın ve erkeklerden oluşan yarışmacıların, kendi kişiliklerine uygun bir karşı cins ile evlenebilmesini amaçlayan bir formatı bulunan yarışma programı ödül oylaması ve eleme oylaması ile de yarışmacılarının ödül kazanmasının yanı sıra yarışmadan elenmelerine de olanak sunuyor.

Bu şekilde heyecanlı bir hal alan yarışmanın en önemli karakterlerinden olan Didem Delen geçtiğimiz bölümde bu eleme korkusunu yaşayan isimlerden olurken halktan gelen SMS oyları ile yarışmada kalmayı başardı.

Didem Delen Kimdir?

İlk olarak ekranlara O Ses Türkiye yarışması ile çıkan ve ardından yapılan seçmelerde Kısmetse Olur programında kendisine yer bulan Didem Delen 33 yaşında ve İstanbul doğumlu. Sosyal paylaşım platformlarında da kişisel hesapları bulunan Didem Delem İnstagram da @didemdelen.official adresinden takip edilebilirken Facebook da ise kendi ismini taşıyan Didem Delen adresinden takip edilebilir.Azımsanmayacak bir takipçi kitlesine sahip olan Delen, internet ortamında da son derece dikkat çekici paylaşımları ile yer alıyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain