Menu

Deniz Can Aktaş Kimdir / Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi Ronaldo Burak


Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi-Ronaldo Burak Karakteri
Ronaldo Burak, lakabından da anlaşılacağı gibi okulun futbol tutkunu gencidir. Aynı zamanda son derecede de yakışıklıdır. Oldukça efendi ve ağır bir duruşu olmasına rağmen aslında hareket ve şakadan hoşlanan bir karakterdir.

Sınıf arkadaşı Sevda’yı yıllar boyunca sevmiştir ancak Sevda’nın gösteriş ve zenginlik hevesi Burak’ın ondan uzaklaşmasına yol açmıştır.

Yavaş yavaş Sevda’ya karşı olan hisleri sona ermeye başlayan Burak okula yeni gelen bir kız öğrenciye, Gözde’ye aşık olacaktır.

Deniz Can Aktaş Kimdir?

Deniz Can Aktaş on altı ekim 1992 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Şu an kendisi 24 yaşındadır. Boyu 1.83 olan oyuncu 74 kilodur. Genç oyuncu terazi burcudur.

Ela gözlere ve siyah saçlara sahiptir. Ayrıca genç oyuncu dış görünümüyle de birçok kızın dikkatini çekmektedir.

Deniz Can Aktaş, İstanbul Üniversitesi’nde Devlet Konservatuarı’nı bitirmiştir. Genç ve yakışıklı oyuncu 2014 yılına Best Model finalistleri arasına girmeyi başarmıştır. İlk defa 2015 yılında oyunculuk kariyeri adına adım atmıştır.

Deniz Can Aktaş şu anda hikayesi bir lisede geçmekte olan ve bu lisede öğrenim gören gençlerin yaşamlarını elen alan bir dizide, Hayat Bazen Tatlıdır ’da Ronaldo Burak karakterine hayat verecektir.

Bu tür bir gençlik dizisinin olduğu projede çalışma fırsatını yakalayan oyuncu Deniz Can Aktaş yeteneğini geliştirme fırsatını yakalarken aynı zamanda kadroya olan katkısı ile de fark yaratacağı öngörülmektedir.

 

 

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain