Menu

Demet Gül Kimdir / Aşk Laftan anlamaz Dizisi Tuval


Aşk Laftan Anlamaz dizisi, Giresun’da doğan, İstanbul’a okuyup çalışmak için gelip iki kız arkadaşla birlikte yaşayan Hayat karakteri ve tesadüfler ile yolları kesişen Murat karakterinin kavgayla başlayan tanışmalarının aşkla devam eden romantik ve keyifli hikayesi anlatılır.

Dizide ki Tuval karakterini canlandıran Demet Gül, Murat’ın şirketinde baş tasarımcıdır. Hayat, Murat ve eski sevgili Didem’in aralarındaki aşk üçgeni arasında kalan Tuval, her fırsatta kendini çok seven ve herkes tarafında övülmekten hoşlanır.

Tuval narsist bir karakterdir ama bir o kadar da samimi tavırlar sergilemesi çevresi tarafından sevilme sebebidir. Tuval karakteri lafını esirgemez.

Tam bir aşk kadınıdır. Hayat ve Murat’ın birbirine açılmalarında yardımcı olur. Bu aşkın en yakın şahididir. Moda konusunda bir kraliçedir, yarattığı tasarımlar ile göz kamaştırır. Hayat karakterini de giydirir.

Demet Gül Biyografi

Demet Gül 19 Nisan 1982 tarihinde Almanya Stuttgart’da doğmuştur. Almanya’da Falckenberg Schule München Sahne Sanatları Performans bölümünden mezun olmuştur.

Demet Gül’ ün daha önceki soyadı Büyükkol’dur. Soyadını Gül olarak değiştiren oyuncu eski soyadı ile özel hayatında bazı güçlükler yaşaması sebebiyle böyle bir değişiklik için mahkemeye başvurmuş ve mahkeme olumlu sonuçlanmıştır.

Aşk Laftan Anlamaz dizisinde Tuval’i canlandıran Demet Gül Türkiye’de ilk defa 2011 yılında bir sinema filmiyle tanınmaya başlamıştır.

Demet Gül’ün Fiziksel Özellikleri

Boyu 1.63 cm olan Demet Gül’ün kilosu 60 kg’dır. Koç burcudur.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain