Menu

Deli Divane Sadna Neden Ölüyor Diziden Çıkacak Mı?

deli-divane-sadhna-oluyor-mu
Deli Divane Hint Dizisi Sadna Neden Ölüyor Diziden Çıkacak Mı Ölüyor Mu? Kısa Bilgi
Kanal 7ekranlarının en çok takip edilen dizilerinden biri olan Deli Divane büyük bir heyecan ile devam etmektedir. Hafta içi her gün saat 16.15’de yayınlanan dizide Sadhana ve Alekh arasındaki sorunlar büyümektedir.

Hafta içi her gün ekranlarda olan dizinin 29 Ocak 2017 tarihinde final yapacağı konuşulmaktadır. Dizide üzücü olaylar yaşanmaktadır. Bu üzücü olaylardan biri de Sadhana’nın öldürülmesidir.

Sadhana Nasıl Ölüyor?

Sadhana ile Alekh arasında aşılmaz sorunlar büyümüş ve ayrılmalarına neden olmuştur. Sadhana aVNİ VE naveen tarafından gönderilen bir bombacı tarafından öldürülecektir. İntihar eyleminin ardından Sadhana hastanedeki yaşam mücadelesini kaybedecektir.

Alekh’in hastalığı iyileşme aşamasında iyi bir yol kat ederken bu haber üzerine yeniden seyredecektir. Sadhana karakterine hayat veren Sara Khan’ın diziden neden ayrıldığı merak edilmektedir. Oyuncu diziden rol gereği ayrılmak zorunda kalacaktır.

Alekh’in durumu yeniden eski halini alacaktır. Fakat bu sırada Alekh ve Ragini arasında bir yakınlaşma yaşanacaktır. Alekh ve Sadhana aşkının anlatıldığı dizi çok farklı bir son ile izleyicilerine veda edecektir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain