Menu

Deli Divane Hint Dizisi Hangi Günler Oynuyor

deli-divane-hint-dizisi-kanal7
En Beğenilen Hint Dizisi Deli Divane (bidaai)
Hint dizileri özellikle Türk halkının büyük bir ilgisini çekmektedir. İşte oldukça eğlenceli ve hüznü de içinde barındıran tam anlamı ile bir aile dizisi olan Deli divana bu dizilerden biri.

Peki dizi hangi kanalda yayınlanıyor? Kanal 7 ekranlarında Hint dizilerinin yayınlanması ile farklı dizi izlemek isteyenler ekran başına toplandı.

Dizinin hangi gün yayınlandığını merak edenler için sevindirici bir haber var, çünkü dizi hafta içi her gün yayınlanmaktadır. Dizinin saat uygulamalarındaki değişiklikler nedeni ile dizinin hangi saatte yayınlandığı da büyük merak konusudur. Dizi saatinde herhangi bir değişme olmayan yine 16.15’de yayınlanmaya devam ediyor.

Dizideki Gelişmeler

Sadhana küçük çocuklara baktığı evde evin hanımefendisi tarafından beğenilir ve oğlu Alekh’e layık görülür. Fakat Alekh normal biri gibi davranmamaktadır. Bazı sorunları olan Alekh herkes tarafından “deli” olarak nitelendirilmektedir. Alekh ve Sadhana evlenmişlerdir.

Sadhana Alekh’i çok sevmiştir. Alekh ise başlarda ona uyum sağlayasama da sonrada Sadhana’yı en yakın arkadaşı olarak görmeye başlamıştır. Konusu itibari ile aile dizisiz olarak nitelendirilecek dizi büyük bir ilgi ile takip edilmektedir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain