Menu

Deli Divane Dizisi Nasıl Bitecek İlerleyen Bölümlerde Neler Olacak?

deli-divane-nasil-bitecek-finali
Deli Divane Dizisi Nasıl Bitiyor Ne Zaman Final Yapacak Kısa Bilgi
Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizilerinden biri olan Deli Divane büyük bir heyecan ile takip edilmektedir İzleyicileri için oldukça şaşırtıcı bir son ile bitecek olan dizi Alkeh ve Sadhana arasındaki soğukluğun giderek artması ile devam etmektedir.

Sadhana Diziden Ayrılıyor Mu?

Ailesin kaybettikten sonra dayısı Prakash Chandra ile yaşamaya başlayan Sadhana dayısının kızı Ragini ile oldukça iyi anlaşmaktadır. Dayısını yüklü bir borçtan kurtarmak için Rajvanhsh ailesinin zihinsel engelli oğlu Alekh ile evlenmeyi kabul eden Sadhana daha sonrasında Alekh’i sevecektir.

Alekh ilk zamanlar Sadhana’yı kabul etmese de zamanla ona alışacaktır. Bu arada Ragini Rajvanjsh ailesinin diğer üyesi Ramvir ile evlenerek Sadhana ile yeniden bir araya gelecektir.

Sadhana ve Alekh ilerleyen bölümlerde ayrılacaktır. Alekh’in sağlık sorunları artık tamamen düzelmek üzeredir. Fakat Sadhana’nın ölümü onu yeniden eski durumuna getirecektir. Bir intihar saldırısının ardından Sadhana hayata gözlerini yumacaktır. Dizide izleyicileri oldukça şaşırtacak olan bölüm ise Ragini ve Alekh arasındaki yakınlaşma olacaktır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain