Menu

Deli Divane Dizisi Jenerik Ve Başlangıç Fon Müzikleri

deli-divane-dizisi-muzigi
Deli Divane Hint Dizisi Jenerik Müziği
Kanal 7 ekranlarının sevilen dizilerinden olan Deli Divane hafta içi her gün saat 16.152de yayınlanarak izleyicileri ile buluşmaktadır.

Dizinin oyuncu kadrosunun büyük ilgi görmesi kadar dizide çalan müzikler de oldukça ilgi görmektedir. Pek çok kişi Deli Divane dizisinin jenerik ve başlangıç fon müziklerini merak etmektedir.

Dizinin başlangıç müziğinde “Bidaai Love Song” çalmaktadır.

Deli Divane Dizisinin Konusu Nedir?

Ailesini kaybettikten sonra dayısı tarafından sahiplenilen Sadhana dayısının kızı ve dayısı Prakash Chandra ile birlikte mutlu bir şekilde yaşamaktadır.

Dayısının kızı Ragini onun adeta kız kardeşi olmuştur. Bu duruma pek sıcak bakmayan yengesi de zamanla Sadhana’yı kabullenecektir.

Sadhana dayısının yüklü bir borcu nedeni ile evini satmak zorunda olduğunu bilmektedir. Bu durumu önlemek için çocuklarına öğretmenlik yaptığı Rajvanjsh ailesinin akıl sağlığı yerinde olmayan oğlu Alekh ile evlenecektir.

Alekh’i zamanla sevecek ve onun en iyi arkadaşı olacaktır. Fakat Alekh’in iyileşme süresine yardım ederken onunla yolları tamamen ayrılacaktır. Dizide Sadhanayı üzücü bir son beklemektedir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain