Menu

Deli Divane Dizisi Finalde Ne Olacak Konusu

deli-divane-dizisi-final
Deli Divane Dizisi Finalde Ne Oluyor Final Konusu Nedir
Ailesini kaybetmesinin ardından dayısı Prakash Chandra ve ailesi ile yaşamaya devam eden Sahdana ailesinin başına gelen olayların dramatik bir şekilde anlatıldığı Hint dizisi Deli Divane Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaktadır. Hafta içi her gün saat 16.15’de yayınlanan dizinin 29 Ocak 2017’de final bölümünün yayınlanacağı açıklanmıştır.

Prakash Chandra büyük bir borcun içeresindedir ve bu durumdan haberdar olan Sadhana Rajvansh ailesinin zihinsel engelli olup Alelkh ile evlenerek dayısının borcundan kurtulmasını sağlayacaktır. Alekh başlarda Sadhana’yı kabul etmese de zamanla onu en yakın arkadaşı olarak nitelendirecektir. Fakat Alekh’in iyileşme süreci içerisine girmesinin ardından araları iyice açılan çift daha sonra ayrılacaktır.

Deli Divane Dizisinde Yaşanacak Gelişmeler

Sadhana ve Alekh’in ayrılmasının ardından Avni ve Naveen Sadhana’nın ölümüne sebep olacaktır. Bir intihar saldırısından sonra hayatını kaybeden Sadhana’nın bu durumu henüz yeni iyileşmiş olan Alekh’in yeniden aklını kaybetmesine neden olacaktır.

Sadhana’nın ölümünün ardından Ragini ve Alekh arasında yakınlaşma yaşanacaktır. Dizinin final bölümünde Ragini ve Ramvir’in kardeş olduğu da ortaya çıkacaktır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain