Menu

Deli Divane Dizisi Başrol Oyuncuları İsimleri Ve Gerçek Adları

deli-divane-dizisi-basrol-oyunculari
Deli Divane Dizisi Başrol Oyuncuları İsimleri Ve Gerçek Adları
Kanal 7 ekranlarında hafta içi her gün saat 16.15’de yayınlanan Hint dizisi Deli Divane büyük beğeni ile takip edilmektedir. Özellikle Kanal 7’nin Hint dizilerini yayınlamasının ardından kanalın izlenme oranları da artmaya başlamıştır.

Aiesini kaybetmesinin ardından dayısının ailesi birlikte yaşamaya başlayan Sadhana ve ailesinin hikayesinin anlatıldığı dizide Sadhana Rajvanjsh ailesinin hasta olup Alekh ile evlendirilir. Alekh ile zamanla iyi bir bağ kuran Sadhana çok sevdiği dayısının kızı Ragini ile de aynı evde yaşamaya başlayacaktır. Ragini Alekh’in kardeşi Ramvir ile evlenecektir.

Angah Hasija Kimdir?

1984 doğumlu olan oyuncu önceleri mankenlik yapmış daha sonra ise ilk dizisi Bidaai ile ekran karşısında yerini almıştır. Hindistan doğumlu oyuncu Deli Divane dizisinde Alekh rolünü canlandırmaktadır. Alekh Rajvanjsh ailesinin zihinsel olarak hasta oğludur.

Büyük bir travma geçirdikten sonra hayatında büyük değişimler yaşayan Alekh Sadhana ile evlenmesinin ardından eski yaşantısına yeniden dönecek ve iyileşecektir. Alekh geçmişinde yaşanan olayları hatırlaması üzerine iyileşme gösterecektir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain