Menu

Dayan Yüreğim Dizisi Konusu Ve Oyuncuları


Dayan Yüreğim dizisi Fox TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanan dizinin senaristliğini Alican Yaraş ve Serap Gazel yapmaktadır.

Yönetmenliğini Deniz Çelebi Dikilitaş’ın yaptığı dizinin ilk çekimleri Amsterdam’da gerçekleştirilmektedir. Dizinin çekimlerine İstanbul’da devam edileceği bilgisi verilmiştir.

Dizinin Şubat ayında izleyicilerle buluşması planlanmaktadır. Dayan Yüreğim ile ilgili merak edilenler ve konusu hakkında çok fazla bilgi verilmese de izleyici arasında merak uyandırmayı başarmıştır.

Dayan Yüreğim Konusu

Edinilen bilgilere göre hikâyede her şeyini kaybeden bir kadının hayatı anlatılmaktadır. Hayata kaldığı yerden devam eden ve eline geçen ikinci şansı değerlendirmeye çalışacak olan dizinin karakteri önüne gelen engelleri nasıl aşacaktır?

Dayan Yüreğim Dizisi Oyuncu Kadrosu

Başrollerini Ece Uslu (Elvan) ve Cansel Elçin (Fuat Kaya) isimli oyuncuların paylaştığı dizi etkileyici ve yetenekli bir oyuncu kadrosuna sahiptir.

Nilay Deniz (Seray), Berk Atan (Atıf Şanal) ege Aydan (Ekrem Şanal), Bora Akkaş dizinin diğer oyuncuları arasında yer almaktadır.

Ece Uslu

Ünlü oyuncu 9 Eylül 1974 tarihinde İzmir’de doğmuştur. Sanat hayatına tiyatro oyunculuğu ile başlayan Ece Uslu aynı zamanda bir dönem fotomodellik de yapmıştır.

Birçok dizi ve sinema filminde oyunculuğunu sergileyen Ece Uslu, zaman zaman reklam filmlerinde de rol almıştır.

Cansel Elçin

Cansel Elçin 20 Eylül 1973 yılında İzmir’de doğmuştur. Daha önce Fransa’nın Paris kentinde yaşamını sürdüren oyuncu Sosyal Bilimler ve Ekonomi mezunu olup daha sonra Paris’te oyunculuk eğitimi almıştır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain