Menu

Cesur Yürek Dizisi Reytingleri Nasıl? Dizi Devam Edecek Mi?

cesur-yurek-dizisi-reytingleri
13 Ekim Perşembe günü yayınlanan dizi hakkında en çok merak edilen konulardan biri de reyting sıralamasında kendine bir yer bulup bulmadığıdır.

Dizi usta oyuncu kadrosu ile büyük beğeni toplasa da diğer diziler ile yarışmak zorunda kalmıştır. Dizinin oyuncu kadrosu ve konusu ne kadar göz doldursa da diz reyting sıralamalarında beklediği sonucu alamamış gibi görünüyor.

Cesur Yürek Dizisi Konusu Nedir?

Başrollerinde Onur Tuna, Rüveyda Öksüz, Hüseyin Avni Danyal gibi isimlerin yer aldığı dizi Show dizi ekranlarında Perşembe günleri saat 20.00’da başlamaktadır.

Onur Tuna dizide Ömer karakterine hayat vermektedir. Ömer sıradan bir mahallede yaşayan delikanlıdır. Mahallesinin ve arkadaşlarının hiç beklenmedik olaylar sonucunda onun yardımına ihtiyacı olacaktır.

Mahallesini kurtarabilmek için mafya üyeleri ile karşı karşıya gelmek zorunda olacaktır. Mafya grubu Ömer’in yaşadığı balıkçı mahallesindeki tekneleri uyuşturucu ve silah kaçakçılığı için kullanmaktadır. Bu durum nedeni ile ekmeklerinden olan mahallelinin yardımıca Ömer koşacaktır. Cesur karakteri ile dikkatleri çeken Ömer ile Berrin arasındaki yakınlaşma da dizinin konusunu oluşturmaktadır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain