Menu

Cesur Yürek Dizisi Nerede Çekiliyor Ne Anlatıyor?

cesur-yurek-dizisi-nerede-cekiliyor
Cesur Yürek Dizisi Nerede Çekildi Dizide Ne Anlatlıyor Kısaca Konusu
Show TV ekranlarında yayınlanan Cesur Yürek Dizisi yeni yayınlanan bölümleriyle dikkatleri üzerine çekerek birçok dizi severin heyecanla takip ettiği diziler arasına girmiştir. Yeni yayınlanmaya başlayan dizi Onur Tuna, Rüveyda Öksüz, Hüseyin Avni Danyal gibi oyuncuların başrolde bulunduğu bir senaryodan oluşmaktadır.

Cesur Yürek Dizisi Nerede Çekiliyor? Dizi Seti Nerede Bulunuyor?

Dizi severlerin heyecan ve merakla takip ettiği “Cesur Yürek” Park Film yapımcılığı ile çekilen bir dizi filmdir. İstanbul’da çekimi devam eden dizinin oyuncusu Onur Tuna, daha önce TRT 1 ekranlarında karşımıza çıkmıştır.

Cesur Yürek Dizi’sinin Yönetmeni Kimdir?

“Cesur Yürek” dizisinin yönetmeni daha önce “Aliye” ve “Binbir Gece” gibi dizlerin başarılı yapıtlarına imza atan Kudret Sabancı’dır.

Cesur Yürek Dizi’sinin Konusu

İstanbul’un sıradan bir mahallesinde ballıkçıların arasında yetişen Ömer askerlik vazifesini yaptıktan sonra evine döner. Bu dönüş onun için beklenmedik bir durum yaratır.

Balıkçı teknelerini bir mafya tarafından ele geçirilerek insan ve uyuşturucu kaçakçılığı adına kullanıldığını fark etmesiyle tüm olaylar başlamaktadır. Mahallede bulunan çoğu kimsenin zorla ve şantajla bu işi yapmak zorunda bırakılmıştır. Acımasız kişilere ve mafyaya karşı gelen Ömer’in hikayesidir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain