Menu

Cesur Yürek Dizi Oyuncuları İsimleri Ve Karakterleri

cesur-yurek-dizi-oyunculari-turk
Cesur Yürek Dizi Oyuncuları Show Tv İsimleri Ve Karakterleri Hakkında Bilgi
Yapımcılığını Fark Film’in üstlendiği dizi Show TV ekranlarında yayınlanmaktadır. Filmin yönetmenliğini Kudret Sabancı yapmaktadır. Cesur Yürek dizisinde başrolleri Onur Tuna ve Rüveyda Öksüz paylaşmaktadır.

Cesur Yürek Dizisi Oyucuları 

Onur Tuna: 1988 doğumlu olan yakışıklı oyuncu Çanakkale doğumludur. 9 Eylül İktisat Fakültesi’nde eğitimini tamamlayan oyuncu Cesur Yürek dizisinde Ömer Korkmaz karakterine hayat vermektedir. Ömer ailesi ve mahalle arkadaşları için oldukça önemli bir mücadele içerisindedir.

Sıradan bir balıkçı mahallesinde askerden döndükten sonra hiç beklemediği olaylar ile karşılaşmasının ardından Ömer mafya tarafından el konulan mahallesinde büyük bir mücadele yaşamaktadır. Bu zorlu yolda avukat Berrin’den destek alacak olan Ömer kabadayı ve baronlara karşı büyük bir mücadele verecektir.

Rüveyda Öksüz: Miss Turkey 1013 güzelleri arasında birinci seçilen 1994 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi Astronomi ve Uzay Bilimlerinde öğrenciliği devam eden güzel oyuncu aynı zamanda Cesur Yürek dizisi ile e ekran karşısında yer almaktadır.

Rüveyda Öksüz dizide idealist bir avukatı canlandırmaktadır. Dizide ismi Berrin’dir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain