Menu

Cesur Yürek Başrol Oyuncusu (Ömer) Kimdir? Gerçek Adı Nedir.

cesur-yurek-filminin-basrol-oyunculari
Cesur Yürek Filminin Yönetmeni Ve Başrol Oyuncusu Kimdir
Show TV’de yayınlanan Cesur Yürek dizisi perşembe akşamları saat 20:00′ da yayınlanmaktadır. Yönetmeni Kudret Sabancı olup, senaryosunu Cüneyt Aysan ve Ozan Aksungur’un yazmaktadır. Yapımcısı ise Fark Filmdir.

Cesur Yürek dizisinin başrol oyuncusu (Ömer) karakterini canlandıran Onur Tuna’dır. Onur Tuna 16 Temmuz 1988 Çanakkale doğumlu olup 1.95 boyunda ve 85 kg’dır. Onur Tuna Ege Üniversitesi Türk Musikisi Konservatuar mezunudur ve 100’e yakın şarkısı vardır.

Onur Tuna İzmir’de modellik eğitimi almıştır ve podyumlarda boy göstermiştir. Onur Tuna lise yıllarında lisanslı Voleybol ve Basketbol oynamıştır. Ayrıca Müjdat Gezen Sanat merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır.

Cesur Yürek Baş Rol Oyuncusu Onur Tuna’nın rol aldığı diziler. Mahsun Kırmızıgül’ün yönetmenliğini yaptığı ve ATV de yayınlanan Hayat Devam Ediyor dizisinde rol almış ve kendisini ilk bu dizide tanıtmıştır. Ayrıca TRT de başrol aldığı Filinta Dizisinde de rol almış bulunmaktadır. Onur Tuna Bir Küçük Eylül dizisinde Farah Zeynep Abdullah ile dizide rol almış ve çok başarılı olmuştur.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain