Menu

Cesur Ve Güzel Dizisi Müzikleri


Baş rollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün paylaştığı, bu seneye damgasını vuran Cesur ve Güzel her perşembe saat 20:00’de Star TV ekranlarında seyircilerini ekran başına toplamayı başarıyor.

Kıvanç Tatlıtuğ’un kasabaya babasının intikamını almak için gelen gizemli ve yakışıklı bir adamı canlandırdığı dizide, Tuba Büyüküstün, kasabanın toprak zengini Tahsin Korludağ’ın kızını canlandırmaktadır.

Korludağ’ın kızı Süphan (Tuba Büyüküstün) gelen bu gizemli yabancının babasından intikam almaya geldiğini bilmemektedir.

İkilinin aralarında büyüyen aşk bakalım Cesur’un (Kıvanç Tatlıtuğ) intikam duygularının önüne geçebilecek mi?

Cesur ve Güzel Dizisinin müziklerini Kim Yapıyor?

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstelendiği dizide, dizi müziklerini bu güne dek pek çok başarıya damgasını vurmuş sanatçı Toygar Işıklı yapmaktadır.

Toygar Işıklı Kimdir? 

Toygar Işıklı 1974 doğumlu başarılı bir sanatçıdır. Kendisi Ezel, Fatmagül’ün Suçu Ne?, Kara Dayı, Aşk-ı Memnu, Yaprak Dökümü, Kuzey Güney, Bir Küçük Eylül Meselesi gibi daha pek çok başarılı dizi ve filmlerin müziklerini yaparak adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Türkiye’de dizi müzikleri denilince akla gelen en iyi birkaç isimden biri olan Toygar Işıklı’nın Arven Müzik adında bir yapım şirketi de bulunmaktadır.

Müzik İleri Araştırmalar Merkezi Kompozisyon bölümünden mezun olan sanatçı, İstanbul Üniversitesi Müzikoloji ve Müzik Teorisi’nde doktora öğrenciliğine devam etmektedir.

Yurt dışında da Müzikle ilgi eğitim alan Toygar Işıklı en iyi dizi müziği dalında pek çok ödüle de layık görülmüştür.

Cesur ve Güzel Müzikleri – Jenerik

Cesur ve Güzel Müzikleri – Jenerik

Cesur ve Güzel Müzikleri – Tehlikeli Rastlantı

Cesur ve Güzel Müzikleri – Korludağ

Cesur ve Güzel Müzikleri – Kalbine Sor

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain