Menu

Cesur Ve Güzel Dizisi Konusu Ve Oyuncu Kadrosu


Her zaman izlenme rekoru kıran dizi projelerine imza atan Ay Yapım bu sefer de çok iddialı bir dizi ile ekranlara geliyor.

Cesur ve Güzel isimli dizi uzman oyuncu kadrosu ile her bölümü ile izleyicileri kendine daha da bağlıyor. Senaryosu Ece Yörenç tarafından yazılan Cesur ve Güzel dizisi konusu ile de ilgileri üzerine topluyor.

Cesur Ve Güzel Dizisi Konusu

Yakışıklı bir genç ve güzel bir kadın arasında aniden başlayan aşk aileler arasında eski hesaplaşmaya dayanan düşmanlık yüzünden sürekli sınava çekiliyor.

İmkansız hale gelmeğe başlayan aşk aslında bir oyunun parçası gibi. Her bölümü ile izleyicileri sorularla karşı karşıya bırakan dizi, izleyicileri intizarda bırakmağı başarıyor.

Cesur Ve Güzel Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Dev isimleri kendi çatısı altında birleştiren Cesur ve Güzel dizisi ilk yayımlanan bölümü ile ilgileri kendi üzerinde topladı.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün tarafından canlandırılan iki âşık dizide başrolde. Ünlü bu iki isimle beraber dizinin oyuncu kadrosunda Devrim Yakut, Sezin Akbaşoğulları, Tamer Levent, Serkan Altunorak, Nihan Büyükağaç, Erkan Avcı, Gözde Türkpençe, Fırat Altunmeşe, Okday Korunan, Işıl Dayıoğlu, Zeynep Kızıltan, Tilbe Saran, Irmak Örnek, Cansu Türedi gibi tanınan isimler de yer almakta.

Oyuncular tarafından canlandırılan her karakter kendi renkliliği ve farklılığı ile diziye ayrı renk katıyor.

Zamanla diziye başka ünlü isimlerin de katılma ihtimali olduğu da basına duyurulmuştu.

 

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain