Menu

Cesur Ve Güzel Dizisi Hangi Kanalda


Cesur ve Güzel Hangi Gün, Hangi Kanalda, Saat Kaçta Yayınlanıyor?
Cesur ve Güzel, perşembe günleri saat 20:00’de Star TV ekranlarında sevenleriyle buluşuyor.
Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün paylaştığı Cesur ve Güzel dizisinin yönetmenliğini Ali Bilgin yapıyor. Ay Yapımın yapımcılığını üstlendiği dizi sevenlerini ekran başına toplamayı başarıyor.

Cesur ve Güzel Dizisinin Konusu Nedir?

Kıvanç Tatlıtuğ’un canlandırdığı Cesur karakteri, yakışıklı ve etkileyici bir adamdır. Büyük bir şehirden kırsal bir kasaba olan Korludağ’a yerleşen Cesur, Korludağ’daki herkesi kendine hayran bırakır.

Küçük bir kasaba olan Korludağ’da gizemli ve yakışıklı bir adamın varlığı herkesin dikkatini çeker. Cesur, Korludağ’a gelirken yanında pek çok sırrı da beraberinde getirmiştir.

Cesur o bölgenin toprak zengini olan Tahsin Korludağ’dan intikam almak üzere Korludağ’a yerleşmiştir.

Ancak hesapta olmayan bir şey olur ve Cesur, Tahsin Korludağ’ın güzelliğiyle dillere destan olmuş kızına gönlünü kaptırır. Korludağ’ın kızı Süphan’ı Burcu Büyüküstün canlandırmaktadır.

Süphan da bu aşka karşılıksız değildir ancak Süphan Cesur’un gizemli davranışlarından şüphe duyarak onu takibe alır. Tahsin Korludağ her ne kadar zalim kişiliği ile tanınsa da, ailesine düşkün iyi bir babadır ve kızı Süphan’la arası çok iyidir.

Cesur’un ise Tahsin Korludağ’dan sorması gereken büyük bir hesabı vardır. Tahsin Korludağ, bulunduğu konuma Cesur’un babasına ait değerli tabloları alarak gelmiştir, Genç adamın ailesi Tahsin Korludağ yüzünden türlü acılara maruz kalmıştır.

 

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain