Menu

Cem Yiğit Üzümoğlu Kimdir / Adı Efsane Dizisi Hakan


Adı Efsane Dizisi Hakan
Cem Yiğit Üzüm oğlu Adı Efsane adlı dizide Hakan Şahin karakteri ile karşımıza çıkıyor. Hakan bir lisede okuyan ve oldukça sevilen bir öğrencidir.

Arkadaşları ve ailesi ile birlikte kendine bir düzen kurmuş ve annesini ve kız kardeşini ise herkesten çok seven bir gençtir.

Basketbol koçu Tarık’ın okula gelmesinden sonra hayatı bir anda değişir ve hiç düşünmediği biranda basketbola başlar. Bu dönemde güzeller güzeli Melis’te hayatına girmiş ve yeni bir aşk başlamıştır.

Cem Yiğit Üzümoğlu Konservatuar Mezunu

11 Kasım 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Cem Yiğit Üzümoğlu ilk ve orta öğretimini tamamladıktan sonra Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarına girerek çok sevdiği tiyatro ve oyunculuk eğitimi aldı.

Küçüklükten beri oyuncu olmak istediğini belirten yakışıklı oyuncu okulu bitirdikten sonra çeşitli tiyatro oyunlarında yer aldı ve bazı dizi ve film projelerinde çalıştı.

Daha önceden çok fazla tanınan bir isim olmamasına rağmen başarılı performansı ile kısa sürede göz dolduran Cem Yiğit Üzümoğlu kumral saç rengine ve yeşil gözlere sahip.

1.78 cm boyunda ve 72 kg ağırlığında olan oyuncu boş zamanlarında sinemaya giderek bütün filmleri takip etmeye çalıştığını ve iyi bir oyuncu olmak için elinden gelen her şeyi yapacağını her fırsatta dile getiriyor.

Aynı zamanda tam bir spor tutkunu olan Cem Yiğit Üzümoğlu kalan zamanlarını ise spor yaparak ve kitap okuyarak geçirdiğini belirtiyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain