Menu

Cansu Türedi Kimdir / Cesur ve Güzel Dizisi Necla


Perşembe günleri Star TV ‘de yayınlanan Cesur ve Güzel Dizisi Necla ile ekranlara gelir. Korludağ kasabasının sahibi Tahsin Korludağ’ın yıllardır aşk yaşadığı Adalet Hanım’ın eczanesinde çalışır.

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün paylaştığı babasını öldürdüğünü düşündüğü adamdan intikam almak isteyen ve bu sırada kızına aşık olan bir adamın öyküsünü anlatan dizi de, Necla karakteri ile karşımıza çıkar.

Cesur Ve Güzel dizisinin Necla’sı çok neşeli, çok sevilen, cıvıl cıvıl bir kızdır. Fakat Necla çok meraklı olmasının yanı sıra Necla bildiği her şeyi herkese söylemekten çok hoşlanır çünkü o da herkesten her şeyi öğrenmeyi ister.

Necla’nın bildiği hiçbir şey sır değildir. Aynı zamanda çok çabuk inanan tatlı bir kızdır.

Cansu Türedi Kimdir? 

Cansu Türedi, 21 yaşındadır. 15 Kasım 1995 yılında Bursa’nın Mudanya ilçesinde doğmuştur. Akrep burcu olan Cansu Türedi, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nde okumaktadır.

Bölümü Radyo ve Televizyon Teknolojileridir. Bölümü gereği aslında sinema dünyasına da yakındır. Ajansa kaydolan Cansu Türedi, güzelliği ile dikkatleri çekmiş, Cesur ve Güzel dizisinin yapımcısı olan Ay Yapım tarafından oyunculuk stajına çağrılmıştır.

Bunun üzerine eğitimine bir müddet ara verip, ekranlarda gördüğümüz Necla karakterini almıştır.

Cansu Türedinin en büyük zevki şiirlerdir. Dünyayı gezmekten, çok fazla eğlenmekten çok büyük keyif alır. En önemli özelliklerinden biri de macerayı sevmesidir.

İnstagramda da takip etmek için @turedicansu kullanabilirsiniz.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain