Menu

Cansu Dere Kimdir / Anne Dizisi Zeynep


Cansu Dere; 1980 yılında Ankara doğumludur. Terazi burcu olan Dere 1.76 boyunda 58 kilodadır. Arda Dere isimli erkek kardeşi vardır. Göz ve saç rengi kahverengi tonlarındadır. Yunanistan göçmeni aleninin kızıdır. İlk ve orta öğrenimlerini İzmir’de tamamladı.

Lise eğitiminde burada tamamlayan Cansu Dere, Üniversite hayatına İstanbul Üniversitesi Arkeoloji bölümünde başladı. Ancak karşısına çıkan fırsatlar doğrultusunda kariyerini farklı yönde ilerletmeye karar verdi.

Gösterdiği başarı ile verdiği kararla doğru orantılı olduğunu tüm çevresine göstermiştir.

Cansu Dere ve Kariyer Hayatı

2000 yılında televizyon kanalını yapmış olduğu yarışmada üçüncülük kazanarak mankenliğe başlamıştır. Mankenlik süresinde oldukça başarılı olmuş; Paris’te birçok ünlü fotoğrafçı ile Türkiye modeli olarak çalışmıştır.

Mankenlikten sonra çeşitli programlar da sunuculuk yapmış kendisine kariyer anlamında yenilikler katmaya başlamıştır.

Ekran karşısında seyirci ile buluşmaya başlayan Cansu Dere kendisine iletilen film tekliflerini de değerlendirmeye başlamıştır.

Bu nokta da karşısında 2006 yılında çıkan aşiret filminin başrol oyunculuğunu üstlenmiştir. Dizi ile beraber kariyerin dönüş noktasını yakalayan Cansu Dere, bir süre filme ara vermiştir.

Bu dönemi izleyen dönemler filmlerde çeşitli rol alarak beyaz perdede seyirci ile buluşmuştur. Ekran karşısına son dönemde duygusal içerikli film ile çıkmış, burada da oyunculuğunu ustalıkla işlemiştir.

Özel hayatı ile fazla gündeme düşmeyen Cansu Dere’nin en uzun ilişkisi 6 yıl sürmüştür ve ekran karşısında tanınan isimle beraber olmuştur.

 

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain