Menu

Cansel Elçin Kimdir / Dayan Yüreğim Dizisi Fuat


Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan Dayan Yüreğim dizisinde oynayan Cansel Elçin avukat rolü ile karşımıza çıkacak. Dizide Türkiye’nin en başarılı ceza avukatlarından biri olan Fuat; karısı ve kızı ile çok mutlu bir hayat sürmektedir.

Bir süre sonra da yakın arkadaşlarından birinin müvekkili olan hapishanedeki Elvan ile tanışır ve onun davasını üstenir ve olaylar hızlı bir şekilde gelişir.

Cansel Elçin Yaşamını Paris’te Sürdürmektedir

Cansel Elçin 20 Eylül 1973 yılında İzmir’de Tire ilçesinde dünyaya gözlerini açtı. 9 yaşına kadar burada hayatını devam eden Cansel Elçin sonra ailesi ile birlikte Fransa’nın başkenti Paris’e yerleşti.

Öğrenim hayatını Paris’te tamamlayan ünlü oyuncu üniversite için ise yine Paris’te ekonomi ve sosyal bilimler okuluna başladı.

Fakat bir süre sonra çeşitli nedenler yüzünden eğitimini yarıda bıraktı. . Sonrasında ise oyunculuğa ve sinemaya tutkusunu fark eden Cansel Elçin Paris’in önde gelen tiyatro okullarına birine kayıt olarak öğrenimini tamamladı.

Ayrıca ünlülerin oyuncu koçlarından da eğitim alarak kendini bu alanda çok geliştir. Bu dönemde hem eğitimini tamamlamak hem de geçinmek zor olduğu içinde çeşitli işlerde de çalıştı ve dönem dönem kamera arkasına olan ilgisi yüzünden yönetmenlik denemeleri yaptı.

1.83 boyunda ve 75 kg ağırlığında olan Cansel Elçin kahverengi göz ve saç rengine sahip. Ünlü oyuncu başak burcu ve burcunun tüm özelliklerini taşıdığını da her fırsatta dile getirmektedir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain