Menu

Canan Maktal Kimdir / Şevkat Yerimdar Dizisi Gizem


Fox tvde ekranların yeni dizisi olacak olan Şevkat Yerimdar, etkileyici kadrosu ile evimize renk getirecektir. Şuan sadece tanıtımı verilen dizinin ilk bölümü çok yakında ekranlarda alacaktır.

Bu projede yer alan oyuncular Özgür can Çevik, Başak Parlak, Salih Kalyon, Barış Murat Yağcı ve Canan Maktal gibi isimler yer almaktadır.

Canan Maktal Kimdir?

Canan Maktal, İzmir 06.05.1982 doğumlu 34 yaşında olan bayan oyuncudur. Boyu 1.74, kilosu 55 olan oyuncunun burcu ise boğadır.

Eğitimini Anadolu Üniversitesi Konservatuarı Oyunculuk Bölümün ile tamamlayan Canan Maktal, ilk profesyonel oyunculuğunu 2006 yılında Köprü adlı dizide göstermiştir.

Canan Maktal’ın Rol Aldığı Projeler 

İlk projesi 2006 yılında çekilen Köprü adlı dizide olmuştur. Bu dizinin oyuncu kadrosunda önemli isimlerden birkaçı Erdal Beşikçioğlu, Yurdaer Okur, İdil Fırat ve Ayşegül Ünsal gibi değerli sanatçılar yer almıştır.

Daha sonrasında önemli bir projeye imza atan Canan Maktal, 2008 yılında Küçük Kadınlar dizisi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Bu projede diğer isimler ise Ekin Türkmen, Ali il, Özge Borak, Hande Soral ve Fulya Zenginer gibi önemli sanatçılar yer almıştır.

Daha sonraki projesi de Yahşi Cazibe adlı Türk komedi dizisidir.Bu dizide yer alması kendisi açısından oldukça farklı bir deneyim sağlamıştır.

En son projesi ise yeni başlayacak olan sinema filminin diziye aktarılan Şevkat Yerimdar adlı Türk komedi dizisine imzasını atmıştır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain