Menu

Can Nergis Kimdir / Anne Dizisi Ali


Televizyonların ilgiyle izlenen projelerinden birisi olan Anne dizisinde gazeteci rolündeki Ali Arhan’ı Can Nergis canlandırıyor. Gözü pek bir gazeteci olan Ali Arhan, Melek’in ortadan kaybolmasının arkasında ki sır perdesini aralamak için sürekli takip halindedir.

Yolu Zeynep’le kesiştiğinde birçok bilinmeyenin olduğu bir karmaşanın içinde bulur kendini. Geçmişte yaşadıkları ve Melek’in başına gelenler, Zeynep ile aralarında bir bağ oluşmasını sağlayacaktır.

Can Nergis Kimdir?

27 Mayıs 1985 tarihinde İstanbul’da doğan Can Nergis’in oldukça farklı bir hayat hikayesi vardır. Doğma büyüme İstanbullu olan yakışıklı oyuncu Nişantaşı’nda büyümüş ve 17 yaşında teyzesi Neslihan Yargıcı’nın ısrarları sonucu modelliğe başlamıştır.

Üniversite hayatına İstanbul Üniversitesi Turizm Otelcilik bölümünde başlamış, bir süre sonra eğitimine İngiltere’de devam etme kararı almış ve ailesiyle İngiltere’ye yerleşmiştir.

Aradığını burada da bulamayan Can Nergis, Avustralyalı bir menajerle anlaşarak Çin’in yolunu tuttu ve buraya modellik yapmaya başladı.

Daha sonraları Singapur, Malezya ve Japonya’da bir süre yaşadıktan sonra Tayland’a yerleşmeye karar verdi. Buralarda modellik yapmanın yanı sıra reklem filmlerinde de boy göstererek tanınmaya başladı.

Tayland’da bir restoran açan ve bir evle çiftliğe sahip olan Can Nergis’in hayatı 2013 yılından sonra farklı bir kulvara yöneldi.

Tomris Giritlioğlu Sayesinde Tekrar Türkiye’de

2013 yılında Tomris Giritlioğlu’ndan aldığı bir dizide başrol oynama teklifi sonrası Türkiye’ye dönmeye karar veren Nergis, oyunculuk kariyerine başlamış oldu.

Bundan sonra birçok projede boy gösteren oyuncu ülkenin en sevilen karakterlerinden birisi olmayı başardı.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain