Menu

Burak Sağyaşar Kimdir? Dizileri, Yaşı, Boyu Ve Oynadığı Diziler

burak-sagyasar-yuksek-sosyete
Burak Sağyaşar Kimdir? Dizileri, Yaşı, Boyu Hakkında Bilgi
26 yaşında olan Burak Sağyaşar, 29 Ekim 1987 yılında, Ankara’da dünyaya gelmiştir. İlk ve ortaokulu Ankara’da okuyan Burak Sağyaşar, lise eğitimini bir Fransız okulu olan ve İstanbul’da bulunan Lycee de Piyer Loti lisesinde tamamlayarak, üniversite eğitimine Galatasaray Üniversitesi Sosyoloji bölümünde devam etmiştir.

Annesi ünlü bir yapımcı olan Nilgün Sağyaşar’dır. Gaye Sökmen ajansına bağlı olarak çalışan Burak Sağyaşar, 188 cm boyunda, kahverengi gözlü ve kumral tenlidir.

İngilizce, Fransızca ve İtalyanca olmak üzere üç yabancı dil bilen Burak Sağyaşar, 2014 yılının Ağustos ayında oyunculuğu bıraktığını açıklamış ve hayatına yapımcı olarak devam etmeye başlamıştır.

Burak Sağyaşar’ın Oynadığı Diziler:

Burak Sağyaşar, 1996 yılında Şaşı Felek Çıkmazı, 2006 yılında Yalancı Yarim, 2007 yılında Yemin, 2008 ile 2010 yılları arasında, Küçük Kadınlar, 2010 yılında Kara Dağlar, 2012 yılında Budala,2014 yılında ise Saklı Kalan dizilerinde rol almıştır.

Burak Sağyaşar ayrıca 2013 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinin 4.sezon bölümlerinde rol almıştır. Burak Sağyaşar, 2014 yılında Şevket Çoruh ve Hande Katipoğlu’nun da rol aldığı, Hayat Sana Güzel adlı sinema filminde oynamıştır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain